26.07.2021

Сходи в інтер’єрі

Сходи актуальні в будь-якому стилі інтер’єру, адже сучасні матеріали дозволяють втілити практично будь-яке дизайнерське рішення.

⠀Залежно від пристрою, матеріалу та методу виготовлення, дизайну та технічних характеристик сходи поділяються на безліч видів, що дозволяє підібрати ідеальне рішення саме для вашого будинку.

⠀Розрізняють два типи сходів: гвинтові та маршові.

⠀📌 Маршові сходи найкраще встановлювати в просторому приміщенні, адже вони займають чимало місця. Однак великі габарити повністю виправдовуються за рахунок зручності експлуатації та урочистого зовнішнього вигляду.

⠀При цьому, бувають не тільки прямі маршові сходи, але і поворотні або розділені майданчиками, що дозволяє створювати конструкції різних конфігурацій.

⠀📌 Гвинтові сходи відрізняються меншою функціональністю, проте при цьому вони займають набагато менше корисного простору. А це саме те, що потрібне, якщо приміщення невелике. При цьому кімната з такими сходами набуває дивовижного зовнішнього вигляду. Складаються такі сходи з опори, сходинок, вертикальних стійок (баляс) та поручнів.

⠀Різноманітність матеріалів і колірних рішень дозволяє виготовити сходи, які гармонійно впишеться в будь-який інтер’єр.

Замовте дизай-проект квартиры та отримайте знижку