О проекте

 • Площа: 50 м.кв.
 • Термін виконання: 1 міс.

Дизайнери будівельної компанії RSK Odessa отримали цікаве замовлення на створення дизайну інтер’єру однокімнатної квартири в житловому комплексі «Мілос» в Одесі. Площа квартири була невеликою – всього 50 квадратних метрів, але дизайнери прийняли це як виклик. Вони хотіли створити простір, який був би максимально функціональним та затишним.

Дизайнери почали з того, що уважно вивчили планування квартири та обговорили всі деталі із замовником. Їхньою метою було використовувати кожен квадратний метр квартири максимально ефективно. Після того, як вони отримали уявлення про те, що потрібно зробити, дизайнери почали створювати концепцію дизайну.

Протягом кількох днів вони розробили кілька варіантів дизайну інтер’єру, які відповідали вимогам замовника. Але знайшли один, який зміг задовольнити усі бажання замовника та уявити їх бажання у кращому світлі. Дизайнери використовували світлі відтінки, щоб візуально збільшити простір та багато дрібних деталей, щоб затишно та комфортно.

Вони створили спеціальні зони для роботи, відпочинку та зберігання, щоб забезпечити найбільшу функціональність у квартирі. Дизайнери також підібрали меблі, які ідеально поєднувалися з кольоровою гамою інтер’єру. В результаті, інтер’єр квартири вийшов просторим, функціональним та затишним.

Дизайнери RSK Odessa завершили дизайн інтер’єру за один місяць і замовник залишився дуже задоволений результатом. Квартира перетворилася на затишний та комфортабельний простір, який відображав особистість та смак власника. Завдяки дизайнерам RSK Odessa квартира стала місцем, в якому хочеться проводити час.

Бажаєте дізнатися більше? Поставте нам запитання  Наші партнери

  Компания Welovemebel
  Компания Мир обоев
  Компания Sekretnica
  Компания Агромат
  Компания Ксимекс
  Компания Ital Keramika
  Компания Домус керамика
  Компания Romstal
  Компания Грани
  Компания Викант
  Компания Somic

  Залишіть свої контакти

  Наші менеджери наберуть Вас найближчим часом   Добавить отзыв