О проекте

 • Площа: 138 м.кв.
 • Термін виконання: 4 міс.

Компанія RSK Odessa знову продемонструвала свою професійну експертизу в галузі проектування приватних будинків, виконавши проектування сучасного двоповерхового будинку в Овідіополі площею 138 квадратних метрів всього за чотири місяці.

Замовники, молода сім’я, висловили бажання створити затишний та функціональний будинок з великою вітальнею, просторою кухнею та трьома спальнями. Для реалізації цього завдання, команда професійних архітекторів RSK Odessa провела кілька консультацій із замовником, щоб визначити його потреби та побажання.

Після ретельного аналізу всіх вимог наші фахівці розробили проект, який відповідав усім бажанням замовника та поєднував у собі сучасний дизайн з функціональністю та комфортом.

Проект був виконаний у стислий термін завдяки високій кваліфікації наших фахівців та використанню найпередовіших технологій та інструментів проектування. В результаті замовник отримав ідеальний будинок, який відповідав усім його вимогам.

Якщо ви хочете створити свій ідеальний будинок, зверніться до команди професіоналів RSK Odessa для виконання проектування приватного будинку. Наша компанія завжди готова допомогти вам втілити в життя будь-які ідеї та побажання.

Бажаєте дізнатися більше? Поставте нам запитання  Наші партнери

  Компания Welovemebel
  Компания Мир обоев
  Компания Sekretnica
  Компания Агромат
  Компания Ксимекс
  Компания Ital Keramika
  Компания Домус керамика
  Компания Romstal
  Компания Грани
  Компания Викант
  Компания Somic

  Залишіть свої контакти

  Наші менеджери наберуть Вас найближчим часом   Добавить отзыв