О проекте

 • Площа: 340 м.кв.
 • Термін виконання: 5 міс.

Компанія «ДТЕК» вже давно співпрацює з будівельною компанією RSK Odessa, довіряючи їй виконання найскладніших та найвідповідальніших завдань. І ось настав момент, коли компанія «ДТЕК» вирішила поновити свій офіс в Одесі. Власники компанії розуміли, що якісний ремонт офісу – це важливий фактор для підвищення ефективності роботи співробітників.

Будівельна компанія RSK Odessa прийняла виклик і розпочала ремонт під ключ офісу для компанії «ДТЕК». Фахівці компанії провели ретельний аналіз приміщення та розробили проект, що враховує всі побажання замовника.

Ремонт офісу було виконано за 5 місяців з використанням найсучасніших технологій та матеріалів. В результаті було створено сучасний та функціональний офіс, що відповідає найвищим стандартам якості.

Компанія «ДТЕК» була повністю задоволена результатом роботи будівельної компанії RSK Odessa. Новий офіс став чудовим прикладом того, як правильно виконаний ремонт офісу може підвищити ефективність роботи співробітників та залучити нових клієнтів.

Якщо ви також шукаєте надійну компанію для виконання ремонту офісу під ключ в Одесі, звертайтесь до RSK Odessa — ми гарантуємо високу якість роботи та дотримання всіх термінів.

Бажаєте дізнатися більше? Поставте нам запитання  Наші партнери

  Компания Welovemebel
  Компания Мир обоев
  Компания Sekretnica
  Компания Агромат
  Компания Ксимекс
  Компания Ital Keramika
  Компания Домус керамика
  Компания Romstal
  Компания Грани
  Компания Викант
  Компания Somic

  Залишіть свої контакти

  Наші менеджери наберуть Вас найближчим часом   Добавить отзыв