О проекте

 • Площа: 230 м.кв.
 • Термін виконання: 4 міс.

RSK Odessa, провідна будівельна компанія в Одесі, була найнята компанією «ДТЕК» для проведення ремонту та облаштування їхнього офісу. Було необхідно виконати ремонт під ключ всього приміщення площею 230 квадратних метрів лише за 4 місяці.

Компанія RSK Odessa взялася за роботу негайно. Першим кроком було створення дизайн-проекту, затвердженого представниками компанії «ДТЕК» у найкоротші терміни. Потім, команда досвідчених будівельників та дизайнерів розпочала виконання робіт.

Роботи з ремонту під ключ включали: встановлення нових перегородок і системи вентиляції, укладання нових підлог і установку сучасного освітлення. Також були виконані роботи з фарбування стін та стель, встановлення меблів, встановлення віконних конструкцій та дверей, а також монтаж електричних систем та системи кондиціювання.

Завдяки висококваліфікованим фахівцям, компанія RSK Odessa впоралася із завданням вчасно та в межах бюджету. Керівник проекту від компанії «ДТЕК» висловив свою подяку команді RSK Odessa за якісну роботу та виконання проекту у встановлені терміни.

Бажаєте дізнатися більше? Поставте нам запитання  Наші партнери

  Компания Welovemebel
  Компания Мир обоев
  Компания Sekretnica
  Компания Агромат
  Компания Ксимекс
  Компания Ital Keramika
  Компания Домус керамика
  Компания Romstal
  Компания Грани
  Компания Викант
  Компания Somic

  Залишіть свої контакти

  Наші менеджери наберуть Вас найближчим часом   Добавить отзыв