Про проект

 • Термін виконання: 4,5 міс.

В Одесі на вулиці Добровольського мешкав замовник, який мріяв про перетворення своєї трикімнатної квартири за допомогою дизайнерського ремонту. Він вирішив довірити  ремонт квартири будівельної компанії RSK Odessa, відомої своїм професіоналізмом та якісними послугами.

Замовник був захоплений портфоліо RSK Odessa, де були представлені унікальні дизайни та чудова якість роботи. Він вирішив зустрітися з командою RSK Odessa, щоб обговорити свої переваги, стиль та бюджет для ремонту.

RSK Odessa провела детальну зустріч із замовником, уважно вислухала його ідеї та потреби. На основі цих даних команда дизайнерів розробила індивідуальний дизайн-проект, що відповідає очікуванням та перевагам замовника.

Після затвердження дизайн-проекту RSK Odessa розпочала роботу. Команда будівельників та майстрів виконала демонтаж старих матеріалів, підготувала поверхні та розпочала будівельні роботи. Вони уважно стежили за кожним етапом, щоб створити міцну та естетично привабливу основу для дизайнерського ремонту.

RSK Odessa застосувала високоякісні матеріали та сучасні технології, щоб втілити у життя дизайн-проект. Команда будівельників, електриків та сантехніків працювала злагоджено, щоб створити стильні та функціональні простори у квартирі замовника. Вони встановили нові підлоги, стіни та стелі, оснастили квартиру сучасною сантехнікою та провели електромонтажні роботи.

Паралельно з цим, команда дизайнерів RSK Odessa дбала про деталі інтер’єру. Вони допомогли замовнику вибрати відповідні меблі, обробку, освітлювальні прилади та декоративні елементи. Були створені затишні та стильні приміщення, що поєднують у собі функціональність та естетичну привабливість.

RSK Odessa працювала у суворій відповідності до графіка, щоб завершити ремонт у термін. У день закінчення робіт замовник прийшов оглянути свою нову квартиру та був повністю захоплений результатами. Завдяки зусиллям команди RSK Odessa, замовник зміг заселитися у свою нову трикімнатну квартиру вчасно та насолоджуватися чудовим дизайном та комфортом щодня.

Бажаєте дізнатися більше? Поставте нам запитання  Наші партнери

  Компания Welovemebel
  Компания Мир обоев
  Компания Sekretnica
  Компания Агромат
  Компания Ксимекс
  Компания Ital Keramika
  Компания Домус керамика
  Компания Romstal
  Компания Грани
  Компания Викант
  Компания Somic

  Залишіть свої контакти

  Наші менеджери наберуть Вас найближчим часом   Добавить отзыв