Про проект

 • Термін виконання: 3 міс.

Якось в Одесі жила родина, яка вирішила замовити ремонт квартири під ключ. Їхня квартира знаходилася в житловому комплексі «Альтаїр». Вони звернулися до будівельної компанії RSK Odessa, у якій була чудова репутація щодо виконання комплексного ремонту квартир.

Замовники хотіли, щоб усі роботи були виконані без їхньої участі, їм не доводилося турбуватися про деталі та просто могли насолоджуватися переїздом у нове житло.

RSK Odessa прийняли виклик і запропонували сім’ї повний спектр послуг від демонтажу та будівельних робіт до оздоблення та встановлення меблів. Команда професіоналів, що складається з будівельників, дизайнерів та майстрів, була зібрана, щоб втілити мрії замовника у реальність.

Робітники розпочали ремонт квартири з ентузіазмом та старанністю. Вони співпрацювали з сім’єю, обговорюючи та уточнюючи всі деталі, щоб задовольнити їхні уподобання та смаки. Було зроблено зміни у плануванні квартири, щоб максимально використати простір та створити комфортну обстановку.

Команда RSK Odessa працювала відповідно до встановленого графіка, щоб виконати всі роботи в строк. Вони використовували високоякісні матеріали та сучасне обладнання, щоб гарантувати довговічність та красу результату.

З кожним днем квартира перетворювалася. Стіни були задекоровані та пофарбовані, підлога була викладена гарним ламінатом, ванна кімната була оновлена сучасною плиткою та сантехнікою. Коли настав час для встановлення меблів, ми провели додаткові консультації, щоб створити стильну та функціональну обстановку, що відповідає їх смакам та потребам.

В результаті завдяки зусиллям команди RSK Odessa квартира була повністю відремонтована вчасно. Сім’я була захоплена результатом і радісно заселилася до свого нового будинку. Вони насолоджуються гарним інтер’єром, зручністю та якістю роботи.

Сім’я вдячна будівельній компанії RSK Odessa за їх професіоналізм та працьовитість. Вони з радістю рекомендували компанію своїм друзям та знайомим, знаючи, що RSK Odessa завжди готова перевершити очікування своїх клієнтів, створюючи дивовижні інтер’єри!

Бажаєте дізнатися більше? Поставте нам запитання  Наші партнери

  Компания Welovemebel
  Компания Мир обоев
  Компания Sekretnica
  Компания Агромат
  Компания Ксимекс
  Компания Ital Keramika
  Компания Домус керамика
  Компания Romstal
  Компания Грани
  Компания Викант
  Компания Somic

  Залишіть свої контакти

  Наші менеджери наберуть Вас найближчим часом   Добавить отзыв