О проекте

 • Термін виконання: 4 міс.

Коли замовники з Одеси купили другу квартиру у житловому комплексі «Коста Фонтану», вони знали, що знову замовлятимуть ремонт під ключ у компанії RSK Odessa. Вони пам’ятали, наскільки захоплюючим і приємним був їхній перший досвід і знали, що команда RSK Odessa створить для них будинок, про який вони мріють.

Розпочавши новий проект, наша команда приступила до роботи, використовуючи досвід, здобутий на першому проекті, щоб зробити цей ремонт ще більш чудовим. Як і раніше, перші тижні були присвячені вибору матеріалів та дизайну інтер’єру, але цього разу команда була готова до більш складних та креативних завдань.

Пара висловила бажання створити інтер’єр у більш сучасному стилі з використанням натуральних матеріалів та яскравих кольорів. Команда RSK Odessa запропонувала кілька варіантів, і в результаті було обрано унікальну кольорову гаму, яка відповідала смакам клієнтів.

Потім розпочалася фаза ремонту, яка була інтенсивнішою, ніж на першому проекті. Ми використовували новітні технології та інноваційні матеріали, щоб створити максимально ефективне використання простору та досягти унікального дизайну.

Через кілька місяців роботи, квартира була готова, і результат перевершив усі очікування клієнтів. Їх новий будинок був справжнім витвором мистецтва. Пара була в захваті від нової квартири та дякувала команді за те, що знову створили для них будинок, у якому вони зможуть жити щасливо.

Якщо ви бажаєте зробити ремонт під ключ своєї квартири в Одесі, звертайтесь до нас. Ми готові допомогти вам створити ідеальну обстановку, яка буде відповідати всім вашим потребам та бажанням!

Бажаєте дізнатися більше? Поставте нам запитання  Наші партнери

  Компания Welovemebel
  Компания Мир обоев
  Компания Sekretnica
  Компания Агромат
  Компания Ксимекс
  Компания Ital Keramika
  Компания Домус керамика
  Компания Romstal
  Компания Грани
  Компания Викант
  Компания Somic

  Залишіть свої контакти

  Наші менеджери наберуть Вас найближчим часом   Добавить отзыв