Про проект

 • Площа: 75 м.кв.
 • Термін виконання: 5 міс.

Будівельну компанію RSK Odessa найняли на виконання ремонту двокімнатної квартири в житловому комплексі «Армійський» в Одесі. Господарі квартири, молода пара, мріяли про гарний та сучасний інтер’єр, тому вони звернулися до професіоналів.

RSK Odessa запропонувала їм ремонт під ключ, який включав усі всі етапи робіт — від проектування до повного оздоблення та встановлення меблів. Компанія запропонувала безліч варіантів дизайну інтер’єру, і в результаті, разом із замовниками, було обрано сучасний стиль з елементами лофта.

Квартира мала площу 75 квадратних метрів, і RSK Odessa успішно виконала ремонт за 5 місяців. Компанія змогла оптимізувати процес роботи, що дозволило їм виконати всі роботи вчасно та з дотриманням усіх вимог замовника.

У процесі ремонту було встановлено нові вікна, проведено заміну електрики, сантехніки, а також виконано штукатурку та фарбування стін та стелі. Була встановлена якісна плитка для підлоги, і встановлені сучасні світильники.

Квартира тепер виглядала зовсім інакше – світла, простора та дуже затишна. Замовники дуже задоволені результатом роботи RSK Odessa і вважали, що отримали ремонт під ключ високого рівня.

Бажаєте дізнатися більше? Поставте нам запитання  Наші партнери

  Компания Welovemebel
  Компания Мир обоев
  Компания Sekretnica
  Компания Агромат
  Компания Ксимекс
  Компания Ital Keramika
  Компания Домус керамика
  Компания Romstal
  Компания Грани
  Компания Викант
  Компания Somic

  Залишіть свої контакти

  Наші менеджери наберуть Вас найближчим часом   Добавить отзыв