О проекте

 • Площа: 59,7 м.кв.
 • Термін виконання: 5,5 міс.

Коли молода пара вирішила купити свою першу квартиру, вони звернулися до будівельної компанії RSK Odessa, щоби зробити ремонт під ключ двокімнатної квартири в житловому комплексі «Парк фонтанів» в Одесі. Наша команда розпочала роботу негайно.

Ми провели кілька консультацій з клієнтами, щоб зрозуміти їхні бажання та потреби. Молода пара хотіла, щоб їхня квартира була затишною, світлою та сучасною, з безліччю зберігання та простору для відпочинку та роботи. Ми розробили дизайн-проект, який враховував усі їхні побажання, та розпочали роботу.

Ремонт під ключ двокімнатної квартири у житловому комплексі «Парк фонтанів» в Одесі зайняв 5,5 місяців. За цей час наша команда виконала всі роботи з демонтажу, електромонтажу, сантехніки, оздоблення стін та стель, укладання підлог, встановлення меблів та освітлення.

Ми використовували тільки найкращі матеріали та технології, щоб забезпечити довговічність та якість ремонту. Наша команда стежила за кожною деталлю, щоб проект був виконаний відповідно до дизайн-проекту та очікувань клієнтів.

В результаті наші клієнти отримали ідеальну квартиру, яка відповідала їхнім потребам та перевагам. Молода пара була в захваті від нашої роботи та вдячна нам за створення такого затишного та сучасного житла.

Ми пишаємося тим, що наша будівельна компанія змогла виконати цей проект швидко, ефективно та відповідно до високих стандартів якості. Наша команда готова втілити будь-які проекти ремонту під ключ у житлових комплексах, щоб забезпечити клієнтам ідеальне житло.

Бажаєте дізнатися більше? Поставте нам запитання  Наші партнери

  Компания Welovemebel
  Компания Мир обоев
  Компания Sekretnica
  Компания Агромат
  Компания Ксимекс
  Компания Ital Keramika
  Компания Домус керамика
  Компания Romstal
  Компания Грани
  Компания Викант
  Компания Somic

  Залишіть свої контакти

  Наші менеджери наберуть Вас найближчим часом   Добавить отзыв