О проекте

 • Площа: 60,7 м.кв.
 • Термін виконання: 5 міс.

Якось молода сім’я з Одеси вирішила придбати двокімнатну квартиру у житловому комплексі «Сіті Парк». Квартира була в ідеальному місці, але потребувала ремонту. Після огляду кількох будівельних компаній сім’я обрала RSK Odessa, щоб виконати ремонт під ключ.

RSK Odessa розпочали роботу над проектом та після детальної консультації з сім’єю, розробили план, який відповідав усім їхнім вимогам. Протягом наступних п’яти місяців команда RSK Odessa працювала старанно, щоб перетворити квартиру на нову сучасну оселю.

Команда RSK Odessa спочатку зробили розведення нової електричної та сантехнічної систем. У процесі ремонту, вони замінили застарілу віконну та дверну фурнітуру, встановили нову кухню, ванну кімнату та туалет. Вони також встановили нові стелі, підлоги та шпалери.

Зрештою, RSK Odessa зробила так, що квартира стала більш функціональною та естетичною, і задовольнила всі потреби родини. Вони закінчили проект за п’ять місяців, як було заплановано, і врешті-решт отримали дуже задоволених клієнтів.

Якщо ви шукаєте надійну компанію  щоб зробити ремонт під ключ квартири в Одесі, зверніться до RSK Odessa, які можуть реалізувати всі ваші бажання та перетворити вашу квартиру на сучасний та затишний будинок.

Бажаєте дізнатися більше? Поставте нам запитання  Наші партнери

  Компания Welovemebel
  Компания Мир обоев
  Компания Sekretnica
  Компания Агромат
  Компания Ксимекс
  Компания Ital Keramika
  Компания Домус керамика
  Компания Romstal
  Компания Грани
  Компания Викант
  Компания Somic

  Залишіть свої контакти

  Наші менеджери наберуть Вас найближчим часом   Добавить отзыв