О проекте

 • Площа: 240 м.кв.
 • Термін виконання: 6 міс.

Будівельна компанія RSK Odessa знову порадувала своїх клієнтів, які бажали створити сучасний та затишний будинок для великої родини. Незважаючи на деякі труднощі та непередбачені обставини, проектування та будівництво приватного двоповерхового будинку було завершено за шість місяців.

Початок проекту був досить складним, оскільки дільниця знаходилася в екологічно чистій зоні, що вимагало особливої обережності та узгодження з усіма необхідними органами. Однак завдяки професіоналізму та досвіду фахівців RSK Odessa всі формальності були успішно пройдені, і будівництво почалося.

Проект будинку включав два поверхи і площу в 240 метрів квадратних. Кожен поверх був спроектований з урахуванням індивідуальних вимог та побажань клієнта, що дозволило створити комфортний простір для життя усієї родини.

Фахівці RSK Odessa виявили свій професіоналізм та високу якість роботи на кожному етапі будівництва. Вони здійснили встановлення системи опалення, вентиляції, кондиціювання та електропостачання, які були інтегровані в будинок абсолютно непомітно та функціонували безшумно та ефективно.

Замовник був дуже задоволений результатом і будинок став чудовим прикладом того, як має виглядати сучасне будівництво приватних будинків. RSK Odessa продемонструвала свою здатність проектувати та будувати будинки, які поєднують у собі якість, функціональність та красу.

Бажаєте дізнатися більше? Поставте нам запитання  Наші партнери

  Компания Welovemebel
  Компания Мир обоев
  Компания Sekretnica
  Компания Агромат
  Компания Ксимекс
  Компания Ital Keramika
  Компания Домус керамика
  Компания Romstal
  Компания Грани
  Компания Викант
  Компания Somic

  Залишіть свої контакти

  Наші менеджери наберуть Вас найближчим часом   Добавить отзыв