О проекте

 • Площа: 270м.кв.
 • Термін виконання: 6 міс.

Компанія RSK Odessa знову довела свою експертність у будівництві приватних будинків, виконавши проектування та будівництво елегантного двоповерхового будинку на вулиці Каманіна в Одесі. Незважаючи на те, що площа будинку складає 270 квадратних метрів, проект був розроблений та реалізований лише за 6 місяців.

Команда фахівців компанії RSK Odessa ретельно вивчила побажання та вимоги замовника та запропонувала кілька варіантів проекту. Після затвердження замовником остаточного варіанта проекту розпочалося будівництво.

Будівельна команда працювала у тісній співпраці з проектним відділом компанії, щоб гарантувати, що будинок буде відповідати всім вимогам та очікуванням замовника. Завдяки злагодженій роботі проектної та будівельної команд, будинок був збудований за рекордно короткий термін.

Як і очікувалося, будинок на вулиці Каманіна вийшов чудовим. Простора вітальня, світла кухня, затишні спальні та комфортні ванні кімнати – кожен куточок будинку був продуманий та спроектований з великою увагою до деталей. Замовник був дуже задоволений результатом і дякував команді RSK Odessa за їх професіоналізм, уважність до деталей та швидкість виконання робіт.

Якщо ви шукаєте надійну компанію, яка зможе здійснити будівництво приватного будинку та забезпечити якісний проект, компанія RSK Odessa – це найкращий вибір. Наші фахівці готові перетворити ваші мрії на реальність!

Бажаєте дізнатися більше? Поставте нам запитання  Наші партнери

  Компания Welovemebel
  Компания Мир обоев
  Компания Sekretnica
  Компания Агромат
  Компания Ксимекс
  Компания Ital Keramika
  Компания Домус керамика
  Компания Romstal
  Компания Грани
  Компания Викант
  Компания Somic

  Залишіть свої контакти

  Наші менеджери наберуть Вас найближчим часом   Добавить отзыв