О проекте

 • Площа: 607,6
 • Термін виконання: 4 міс.

Історія про будівництво багатоквартирного будинку в Одесі на вулиці Одеській розпочалася з мрії бізнесмена, який хотів створити затишний житловий комплекс для молодих сімей та студентів. Він звернувся до будівельної компанії RSK Odessa, яка займалася будівництвом приватних будинків та малоповерхових будинків.

Команда RSK Odessa розпочала роботу негайно. Вони розробили проект багатоквартирного будинку, який відповідав побажанням замовника та враховував усі вимоги до комфорту та безпеки майбутніх мешканців. Площа будинку була величезною – 607 метрів квадратних, але це не зупинило професіоналів.

За чотири місяці будівельна компанія RSK Odessa виконала будівництво великого багатоквартирного будинку, який став справжньою окрасою району. Будинок мав не лише стильний та сучасний дизайн, але й обладнаний усім необхідним для комфортного проживання – сучасною системою опалення, кондиціювання, системою безпеки та відеоспостереження.

Будинок став справжнім відкриттям для Одеси, і його мешканці оцінили не лише його привабливий зовнішній вигляд, а й зручне планування квартир та якість будівництва.

Таким чином, будівельна компанія RSK Odessa виявила свої професійні якості та створила комфортні умови для проживання багатьох мешканців.

Бажаєте дізнатися більше? Поставте нам запитання  Наші партнери

  Компания Welovemebel
  Компания Мир обоев
  Компания Sekretnica
  Компания Агромат
  Компания Ксимекс
  Компания Ital Keramika
  Компания Домус керамика
  Компания Romstal
  Компания Грани
  Компания Викант
  Компания Somic

  Залишіть свої контакти

  Наші менеджери наберуть Вас найближчим часом   Добавить отзыв