О проекте

 • Площа: 250 м.кв.
 • Термін виконання: 4,5 міс.

Будівельна компанія RSK Odessa продовжує радувати своїх клієнтів швидким та якісним будівництвом приватних будинків. Цього разу компанія була найнята для проектування та будівництва сучасного двоповерхового будинку у Червоному хуторі.

Команда професіоналів компанії RSK Odessa розпочала роботу негайно після укладання договору. На першому етапі роботи було розроблено проект, який враховував усі побажання замовника. За короткий термін було проведено детальне опрацювання проекту, затверджено дизайн-документацію, і було розпочато процес будівництва.

За 4,5 місяці команда RSK Odessa впоралася з поставленим завданням та змогла побудувати гарний та функціональний будинок площею 250 квадратних метрів. Усередині будинку була створена простора вітальня з каміном, кухня з сучасною технікою, 4 спальні, 3 ванні кімнати, вбиральня та робочий кабінет.

Клієнт залишився задоволений результатом, оскільки весь процес пройшов гладко, а якість роботи виявилася на найвищому рівні. Будівельна компанія RSK Odessa надала своїм клієнтам професійну послугу будівництва приватних будинків з урахуванням індивідуальних побажань замовників.

Бажаєте дізнатися більше? Поставте нам запитання  Наші партнери

  Компания Welovemebel
  Компания Мир обоев
  Компания Sekretnica
  Компания Агромат
  Компания Ксимекс
  Компания Ital Keramika
  Компания Домус керамика
  Компания Romstal
  Компания Грани
  Компания Викант
  Компания Somic

  Залишіть свої контакти

  Наші менеджери наберуть Вас найближчим часом   Добавить отзыв