О проекте

 • Площа: 240 м.кв.
 • Термін виконання: 6 міс.

Коли молода сім’я вирішила купити будинок у мальовничому місці Совіньйона, вони не уявляли, наскільки це буде складно. Але, на щастя, вони знайшли компанію RSK Odessa, яка спеціалізується на будівництві та ремонті приватних будинків. Вони одразу ж зв’язалися з компанією та почали обговорювати деталі свого проекту.

Площа будинку була великою – 240 метрів квадратних, і молода сім’я хотіла, щоб будинок був збудований за короткий термін – всього 6 місяців. Вони також хотіли, щоб був виконаний ремонт під ключ, щоб вони могли переїхати до свого нового будинку без додаткових клопотів.

Команда RSK Odessa розпочала роботу і розпочала будівництво будинку з нуля. Кожен етап був ретельно продуманий та організований, щоб проект був виконаний у термін та відповідав високим стандартам якості.

Окрім будівництва, команда RSK Odessa також зайнялася ремонтом під ключ. Вони дбайливо підібрали матеріали та колірні рішення, щоб створити затишну та комфортну обстановку в будинку.

Через 6 місяців роботи будинок був готовий. Молода сім’я була щаслива та вдячна команді RSK Odessa за те, що вони зробили все можливе, щоб зробити їхню мрію про будинок реальністю. Завдяки будівництву приватного будинку та ремонту під ключ, вони змогли переїхати у свій новий будинок та розпочати нове життя.

Бажаєте дізнатися більше? Поставте нам запитання  Наші партнери

  Компания Welovemebel
  Компания Мир обоев
  Компания Sekretnica
  Компания Агромат
  Компания Ксимекс
  Компания Ital Keramika
  Компания Домус керамика
  Компания Romstal
  Компания Грани
  Компания Викант
  Компания Somic

  Залишіть свої контакти

  Наші менеджери наберуть Вас найближчим часом   Добавить отзыв