30.05.2021

Замовляємо дизайн-проект

Отже, Ви починаєте ремонт. Вас турбує багато питань. З чого почати? Як організувати простір життя? Як створити стильний інтер’єр і зберегти функціональність? Як забезпечити якість робіт? Як вкластися у строки та бюджет?
Висока якість, дотримання термінів, прозорість кошторисів, фінансові гарантії та комфорт роботи із співробітниками – це обов’язкові складові іміджу компанії РСК Одеса. Але це ще не все. Головне – це вміння слухати, чути, допомогти замовнику висловити себе у проекті та створити простір для того життя, яким завжди хотілося жити! Почнемо з першого, і дуже важливого кроку – замовлення дизайн-проекту. Який, до речі, майже невіддільний від іншого важливого кроку – вибору будівельної компанії, яка допоможе втілити в реальність Ваші цілі, Ваш задум та Ваші очікування.
У ремонті важливо зберігати ресурси. Витратити якнайменше грошей, часу та нервів. При підписанні договору на дизайн-проект та ремонтно-будівельні роботи в однієї компанії можна отримати чимало переваг і при цьому заощадити.
Коли інженер-дизайнер веде проект від стадії проектування будинку (планування інтер’єру квартири), всі комунікації плануються згідно з кресленнями, вибирається раціональне рішення планування з урахуванням енергоефективності, та замовник уникненняет ситуації, коли необхідно прокладати комунікації у вже оштукатурених приміщеннях.
Одним словом, є варіант одразу побудувати (відремонтувати) так, як потрібно.
Робота з дизайнером від компанії-підрядника з ремонту знімає питання налагодження контакту між автором проекту та виконавцями. У цьому випадку куратор проекту, дизайнер, фахівці з кошторису, закупівлі, виконроб і будівельники давно працюють разом і розуміють один одного з півслова. У такій команді авторський нагляд стає не формальністю, а інструментом досягнення високої якості.
Участь дизайнера в процесі реалізації проекту допомагає вкластися в кошторис та заощадити бюджет. Вартість матеріалів далеко не завжди є показником якості, тому дизайнер підкаже Вам, на чому можна заощадити, а на чому не варто. Компанія РСК Одеса забезпечує вам консультації дизайнера при виборі оздоблювальних матеріалів та меблів та гарантує позитивні емоції у процесі реалізації проекту.
Робота з дизайнером на всіх стадіях проекту збільшує інвестиційну привабливість Вашого об’єкту. Якщо Ви плануєте вигідно продати або здати Ваш будинок чи квартиру, підхід до дизайну має враховувати сучасні тенденції ринку. Дизайнер компанії РСК Одеса має великий досвід на ринку одеської нерухомості і, як кажуть, знаходиться у тренді. Тому успіх Вашого інвестиційного проекту буде закладено ще до початку роботи.
Замовляючи дизайн-проект у компанії РСК, ви замовляєте не просто стильні та функціональні рішення. Ви замовляєте високу якість Вашого життя – те, заради чого ми створювали цю компанію та те, що допоможемо Вам реалізувати. Ви ставите завдання нашому дизайнерському відділу та отримуєте кілька варіантів її вирішення. Вам залишається лише вибрати. В результаті Ви отримуєте багато переваг на всіх етапах реалізації проекту, а Ваш простір для життя буде організовано так, як Ви спочатку представляли.

Замовити дизайн-проект квартири та отримайте знижку